Zajmujemy się wynajmem i obsługą toalet przenośnych dla Państwa firmy i klientów indywidualnych.


Jest to idealne rozwiązanie zarówno w miejscu pracy,
jak i na bankietach czy imprezach masowych.

Wszędzie tam, gdzie brak jest toalet stacjonarnych WC LEJEK zapewni Państwu kompleksowe rozwiązania sanitarne w postaci toalet przenośnych.

Co oferujemy ?

Oferujemy Państwu wynajem oraz kompleksową obsługę nowoczesnych kabin toalet przenośnych oraz zapewniamy pełen serwis.

Gwarantujemy dostawę na umówione miejsce i czas. Zapewniamy rozładunek, montaż, kompleksowy serwis asenizacyjny, sanitarny i techniczny oraz odbiór urządzeń.

Nasza oferta dla Państwa to nowe, w pełni wyposażone kabiny toalet przenośnych: "standard”, "VIP”, kabiny specjalne przystosowane dla osób niepełnosprawnych, kabiny do przenoszenia dźwigiem z pełnym zbiornikiem oraz umywalki polowe. Z myślą o naszych klientach poszerzamy również asortyment urządzeń sanitarnych.

Jak działamy ?

Od pierwszego kontaktu Państwa z WC LEJEK gwarantujemy rzeczową informację oraz kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Dbając o Państwa pełną satysfakcję z naszych usług - urządzenia sanitarne dostarczymy w każde wskazane miejsce, w wyznaczonym czasie, niezależnie od odległości i warunków atmosferycznych przez 365 dni w roku. Zapewnimy najwyższą jakość świadczonych usług pełnego serwisu, gwarantując dochowanie warunków umowy. Dlaczego WC LEJEK: jesteśmy firmą rodzinną, która powstała i działa wyłącznie na bazie kapitału polskiego. Oferujemy Państwu urządzenia w pełni nowe, co gwarantuje wysoki standard techniczny jak również estetyczny. Wszystkie oferowane sanitariaty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, spełniają również wszystkie, wymagane przepisami prawa zezwolenia i normy. Używane przez WC LEJEK do serwisowania środki chemiczne są ekologiczne i również posiadają wszelkie atesty. Zapewniamy ciągłość oferowanych usług. Za nasze usługi oferujemy Państwu umiarkowane ceny, które są negocjowane indywidualnie. Zapewniamy o solidności, terminowości i rzetelności wykonania oferowanych przez WC LEJEK usług, co stanowić będzie podstawę do Państwa zadowolenia ze współpracy z naszą firmą.

Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych a my dołożymy wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Wszystkie niezbędne informacje uzyskacie Państwo
pod nr tel. 601 39 39 39